Üçgen Grup  
Gizlilik Politikası
Son güncelleme, 21 Ocak 2010

Bu doküman, ÜÇGEN GRUP'un http://www.ucgengroup.com.tr web sitesi için gizlilik uygulama ve politikalarını tarif etmektedir.

ÜÇGEN GRUP bu web sitesinde ziyaretçilerin kişisel verilerini toplamaz ve üçüncü şahıslara herhangi bir kişisel veri aktarmaz.

ÜÇGEN GRUP ile e posta yoluyla iletişim kurduğunuzda, doğal olarak, isminiz, e posta adresiniz ve mesajınızdaki yazılı bilgiler tarafımızda olacaktır. Ancak, bu bilgiler sadece mesajınıza yanıt vermek için kullanılacaktır.

İş başvurularındaki bilgiler yalnızca kariyer planlama sürecinde kullanılacaktır.

ÜÇGEN GRUP güvenli web sitesini sağlamayı amaçlamaktaysa da, elektronik iletişimin gizliliğini garanti edememektedir.

Web sitemizde, diğer web sitelerine linkler ve/veya iletişim bilgileri bulunmakta olup, ÜÇGEN GRUP bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir.

İnternet sitemizden gelen mesajlar ve e-posta mesajlarımız şifreli değildir. Ortak paylaşıma veya kamuya açık olmayan hassas, özel ve/veya gizli bilgileri iletirken bu durumun göz önünde bulundurulması gerekmekte olup, web sitesinin kullanımı sadece kişinin kendi sorumluluğundadır.

ÜÇGEN GRUP, web sitesinin özellik ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikası da buna göre değişebilir.

Eğer ÜÇGEN GRUP'un bu gizlilik politikası ile ilgili olarak tutarsızca hareket ettiği belge ile sabitse, lütfen Webmaster'ı uyarınız.
Ana Sayfa - Grup Hakkında - Kalite Yönetimi – ISIG ve Çevre Yönetimi - Proje Bölgeleri - Projeler
İşverenler - İletişim
Highslide JS Highslide JS Highslide JS
ÜÇGEN ŞİRKETLER GRUBU © 2010 - Tüm Hakları Saklıdır.       Gizlilik Politikası - Yasal Uyarı - Kullanım Şartları       Web Tasarım : H. Yaşar Tuğral