Üçgen Grup  
Grup Politikası Sertifikaları büyütmek için üzerine tıklayınız.
Üçgen Şirketler Grubu, çalışanlarının özen ve işbirliği ile güncel teknolojiyi takip ederek üst yapı inşaat taahhütlerini mekanik ve elektrik sistemleri ile bütünleştirerek işveren kuruluşlara uluslararası standartlarda ve rekabetçi maliyetle eksiksiz, kaliteli hizmet sunmaktadır.

Üçgen Şirketler Grubu, yüklendiği tüm işleri, ilk seferde doğruyu gerçekleştirmeyi esas kabul ederek, gerekli yasalara, yönetmeliklere ve müşteri taleplerine ve diğer gerekliliklere uygun, en üst kalitede ve taahhüt edilen sürede tamamlamayı amaçlamaktadır.

Üçgen Şirketler Grubu, tüm birimlerinde çevre kirliliğini önleme, işçi sağlığı ve iş güvenliğini temin etme bilincine ve duyarlılığına sahip olmak suretiyle, çalışanlarının eğitilmesine de önem vererek, üretim ve uygulama kalitesinin süreklilik kazanmasını, düzeltici ve önleyici faaliyetlerle beraber iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamaktadır.

Üçgen Şirketler Grubu’nun her daim hedefi sürekli büyümek değil, en kaliteliyi ve en estetiği, taahhüt edilen zamanda ve ekonomik olarak üretmek, faal olduğu inşaat sektöründe güvenilirliği ön plana çıkarmak ve gurur duyacağı proje uygulamalarını tamamlamaktır.
ISO 9001-2008
ISO 14001-2004
OHSAS 18001-2007
Sertifika
Ana Sayfa - Grup Hakkında - Kalite Yönetimi – ISIG ve Çevre Yönetimi - Proje Bölgeleri - Projeler
İşverenler - İletişim
Highslide JS Highslide JS Highslide JS
ÜÇGEN ŞİRKETLER GRUBU © 2010 - Tüm Hakları Saklıdır.       Gizlilik Politikası - Yasal Uyarı - Kullanım Şartları       Web Tasarım : H. Yaşar Tuğral