Üçgen Grup  
Yasal Uyarı
ÜÇGEN GRUP bu sitedeki içeriğin telif hakkına sahiptir.

ÜÇGEN GRUP'un yazılı izni olmadan, hiçbir içerik, herhangi bir yolla, kopyalanamaz, yüklenemez, dağıtılamaz, teşhir edilemez veya değiştirilemez.

Web sitesinde görüntülenen, tüm resimler, ticari markalar ve logolar, ÜÇGEN GRUP ve/veya diğer sahiplerinin mülkiyeti olup, onların yazılı izni olmadıkça kullanılamaz.
Kullanım Şartları

Bu web sitesi ticari olmayan sadece bilgi amaçlı kullanım için hazırlanmıştır.

Bu web sitesi bazı ticari markalar, patentler, logolar ve diğer mülkiyet hakları referanslarını içerir (Fikri Mülkiyet). Tüm bu Fikri mülkiyetler ÜÇGEN GRUP ve/veya diğer partilerin kendi mallarıdır.

ÜÇGEN GRUP bu web sitesinde yer alan bilgilerin güncellenmesini ve doğru olmasını sağlamak için çaba göstermektedir. Bu web sitesini tarama ve kullanma sadece kendi tasarrufunuzda ve sorumluluğunuzdadır. Bu web sitesi mevcut hali ile olduğu gibi yayınlanmıştır.

Bu web sitesinin kullanımı ayrıca, tarafımıza ilettiğiniz kişisel bilgilerin tarafımızda tutlabileceğini ifade eden Gizlilik Politikası'nın kabul edildiğini göstermektedir. Herhangi bir üçüncü şahıs bağlantılı web sitesinin kendi gizlilik politikaları olabilir.

ÜÇGEN GRUP önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kendi gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Sizin bu web sitesini kullanmanız, yukarıdaki hususlarda, gerek bireysel ve gerekse çalışanı veya işçisi olduğunuz işvereniniz için yasal onayınız olduğunu ifade etmektedir.
Ana Sayfa - Grup Hakkında - Kalite Yönetimi – ISIG ve Çevre Yönetimi - Proje Bölgeleri - Projeler
İşverenler - İletişim
Highslide JS Highslide JS Highslide JS
ÜÇGEN ŞİRKETLER GRUBU © 2010 - Tüm Hakları Saklıdır.       Gizlilik Politikası - Yasal Uyarı - Kullanım Şartları       Web Tasarım : H. Yaşar Tuğral